CanadaFlag       PolandFlag

POLTEL COMMUNICATIONS    


Poltel
Communications

Start

Serwis

Stawki

Pytania

Kontakt


Internet


Domowa Linia


Dzwoń za $2.95 w całym rejonie GTA (905)
Powiedz innym o Poltel Communications

PoweredBy
(c) 2000-2017

 

Domowe Linie Telefoniczne

Już w najbliższym czasie Poltel Communications wprowadza nową usługę:
Domowe Linie Telefoniczne! (tzw. lokalny serwis).

Linie telefoniczne będą oparte na tradycyjnych łączach Bell Canada. Są to najlepszej jakości linie (nie są to linie typu VoIP, które przesyłają głos przez Internet, podobnie do Skype). Dzięki temu odznaczają się one dużą niezawodnoscią i najlepszą jakością głosu. Są to te same lokalne linie, których Bell Canada używa dla swoich własnych klientów. Już wkrótce będą mogli Państwo zakupić te linie poprzez Poltel Communications i po zniżkowych cenach!

Można będzie zamówić prostą domową linię telefoniczną (tzw. Basic Line), lub dodać dodatkowe funkcje (np. Call Display, Call Waiting, Call Answer, etc). Nie trzeba zmieniać numeru telefonicznego, można zachować swój aktualny numer telefoniczny. Na linii telefonicznej można będzie również dodatkowo zamówić nasz szybki Internet DSL, oraz oczywiście połączenia telefoniczne do Polski, Kanady i wszystkich krajów świata.

Oferta ta jest dostępna dla klientów domowych, którzy aktualnie nie używają lokalnych linii telefonicznych Bell Canada, w rejonach Ontario i Quebec, tam gdzie jest to możliwe. Prosimy kontaktować się z nami w celu sprawdzenia dostępności i wpisania się na listę oczekujących.

Wkrótce podamy więcej informacji na temat serwisu Domowych Linii Telefonicznych. Ceny linii oraz dodatkowych funkcji będą bardzo konkurencyjne i pozwolą Państwu zaoszczędzić jeszcze więcej, korzystając z usług Poltel Communications!

 

  Start | Serwis | Stawki | Pytania | Kontakt | Internet | Domowa Linia |

Copyright (c) 2000-2017 Poltel Communications, division of VSOFT Inc. All rights reserved.